reklama
reklama
15. 9. 2017 | poslední aktualizace: 15. 9. 2017  07:25

Gergana Yordanova HR ředitelkou společnosti Sodexo Benefity

Novou personální ředitelkou společnosti Sodexo Benefity v České republice se od září 2017 stává Gergana Yordanova, dosavadní ředitelka lidských zdrojů Sodexo Benefity Bulharsko a Rusko.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | HR | benefity | Sodexo
Gergana Yordanova, HR ředitelka společnosti Sodexo Benefity
Gergana Yordanova, HR ředitelka společnosti Sodexo Benefity
autor: archiv

Gergana Yordanova před nástupem do Sodexo Group působila šest let jako HR manažerka u Mode & Cie v Bulharsku. V roce 2010 nastoupila do společnosti Sodexo Benefity v Bulharsku jako asistentka personálního a generálního ředitele, v roce 2014 pak povýšila na HR manažerku. Od března 2016 v Sodexo Benefity zastávala funkci ředitele lidských zdrojů pro Bulharsko a současně poskytovala přímou podporu v nejrůznějších personalistických záležitostech dceřiné společnosti Sodexo v Rusku. V poslední době se přímo podílela na přípravě a úspěšném zavádění systému měření angažovanosti zaměstnanců Sodexo Benefity v zemích severní, střední a východní Evropy.

Je bulharské národnosti. Své mládí kromě Bulharska strávila s rodiči v Indii a Maroku, kde získala vzdělání na francouzském lyceu. Má vysokoškolský titul z filologie a managementu personalistiky ze Sofie a postgraduální titul z personalistiky z CIPD v Londýně. Mluví anglicky, francouzsky, bulharsky a rusky. Plánuje i rychlé osvojení češtiny.

Volný čas Gergana ráda věnuje svým dvěma dětem, cvičení v posilovně nebo poslechu dobré hudby.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama