reklama
reklama
14. 9. 2017 | poslední aktualizace: 14. 9. 2017  10:45

Karel Koupil vede e-mailing v agentuře Nydrle

Do agentury Nydrle nastoupil na pozici E-mailing Strategist Karel Koupil. V novém působišti zajišťuje komplexní e-mailingová řešení pro klienty agentury a spolupracuje s novým interním datovým týmem Navidator.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura | e-mail | e-commerce | Nydrle
Karel Koupil, e-mailing Strategist v agentuře Nydrle
Karel Koupil, e-mailing Strategist v agentuře Nydrle
autor: Nydrle

Karel Koupil se digitálnímu marketingu věnuje od roku 2003. Mimo jiné spoluzaložil nástroj pro chytré rozesílání e-mailů Email Machine, který využívají společnosti jako Nestlé nebo Česká pojišťovna. Se skupinou Kindred Group, do níž Nydrle patří, spolupracoval na dílčích projektech už od loňského roku. Nyní zde má nově na starost tým e-mailingových specialistů, se kterým zaštiťuje kompletní servis od návrhu komunikační strategie přes práci s databázemi až po analytiku kampaní.

„E-mailing je pro nás klíčový kanál z hlediska práce s databázemi a audiencemi klienta. Přestože má řada firem tendence jeho roli podceňovat, patří mezi nejefektivnější komunikační on-line kanály. Chceme plnit roli strategického partnera, který klientům pomůže potenciál tohoto kanálu maximálně vytěžit a integrovat ho do komunikačního mixu tak, aby dlouhodobě přinášel požadovaná KPI,“ vysvětluje Koupil.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama