reklama
reklama
14. 9. 2017 | poslední aktualizace: 14. 9. 2017  10:15

Esteban Davalos marketingovým a trade marketingovým ředitelem pobočky Reckitt Benckiser v Maďarsku

Reckitt Benckiser, jedna z vedoucích FMCG (rychloobrátkových) společností světa, jmenovala do funkce nového marketingového a trade marketingového ředitele pro maďarskou pobočku, spravující region CEE. Esteban Davalos pracuje pro společnost již od roku 2005.
-rkp
Čtěte více o: personálie | marketing | ředitel | drogerie
Esteban Davalos, marketingový a trade marketingový ředitel pobočky Reckitt Benckiser v Maďarsku
Esteban Davalos, marketingový a trade marketingový ředitel pobočky Reckitt Benckiser v Maďarsku
autor: archiv

Esteban Davalos, pocházející z Ekvádoru, začal svoji kariéru u RB v roce 2005 jako Assistant Brand Manager pro Vanish v New Jersey. V následujících dvanácti letech prošel mnoha odděleními napříč různými zeměmi, včetně Spojeného království nebo Španělska, a jeho rukama prošly značky jako je Woolite, Finish nebo mezinárodní oddělení insekticidů (Repellent & Insect Protection).

„Veškeré zkušenosti, ať již osobní, nebo profesní, mě ovlivňovaly v mé kariéře, nicméně nejvíce jsem hrdý na to, že mohu pracovat pro společnost, pro kterou jsou spotřebitel a neustálé inovace vždy na prvním místě. Cílem RB je poskytovat inovativní řešení a jejich prostřednictvím pomoci lidem žít zdravější, šťastnější život. Už po první návštěvě Maďarska jsem věděl, že má hodně co nabídnout, a nemohu se dočkat, až s mou rodinou začneme objevovat poklady této země,“ řekl Esteban Davalos.

Se svým novým týmem si stanovili jako nejdůležitější cíl oslovovat takzvanou generaci Y, tedy osoby narozené v osmdesátých a devadesátých letech minulého století. V dalších šesti až dvanácti měsících plánují nabízet produkty a přinášet podněty především prostřednictvím digitálních kanálů, které pro tuto generaci představují mezeru na trhu.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama