reklama
reklama
12. 9. 2017 | poslední aktualizace: 12. 9. 2017  10:00

Lenka Polanská a Radek Stein se stali novými partnery TPA

Od 1. září rozšířili řady partnerů poradenské společnosti TPA Lenka Polanská a Radek Stein. Na nový post přechází Lenka Polanská z pozice senior manažera daňového oddělení TPA a Radek Stein byl senior manažerem oddělení auditu skupiny TPA.
-rkp
Čtěte více o: personálie | poradenství | daně | audit
Lenka Polanská a Radek Stein, noví partneři poradenské společnosti TPA
Lenka Polanská a Radek Stein, noví partneři poradenské společnosti TPA
autor: artd

Lenka Polanská začala působit ve společnosti TPA v roce 2001 v daňovém oddělení. V tomto oddělení poté pracovala jako konzultant a manažer. Od roku 2008 vykonávala pozici senior manažera. Lenka Polanská je odborníkem na daňové poradenství pro právnické a fyzické osoby, zejména v oblasti daní z příjmu. Na své nové pozici se bude zaměřovat především na daňové poradenství pro klíčové klienty a na služby vedení účetnictví.

Je absolventkou VŠE Praha a od roku 2003 je daňovým poradcem. Aktivně se rovněž věnuje lektorské činnosti ve sféře daní z příjmu a vedení účetnictví a také odborné publikační činnosti. Je členkou Komory daňových poradců České republiky. Lenka Polanská hovoří anglicky i německy.

Mezi její záliby patří lyžování a četba. Je vdaná a má dceru.

 

Radek Stein působí v TPA od roku 2003 a začínal na pozici asistenta v oddělení auditu, dále zde působil jako senior konzultant a od roku 2007 vykonával pozici senior manažera.

Nyní se bude podílet na vedení a strategickém plánování činnosti oddělení auditu TPA a na akviziční činnosti společnosti. Profesně se bude věnovat vedle auditu zejména oblasti finanční due diligence, transakčnímu poradenství a zahraničním klientům.

Je absolventem VŠE Praha, je auditorem a členem Komory auditorů České republiky. Aktivně se rovněž věnuje lektorské činnosti a odborné publikační činnosti ve sféře auditu a due diligence. Hovoří plynně anglicky.

Radek Stein je ženatý, má dvě děti a k jeho zálibám patří vysokohorská turistika, kutilství
a chalupaření.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama