reklama
reklama
5. 9. 2017 | poslední aktualizace: 5. 9. 2017  07:10

Patrik Madle tiskovým mluvčím ČSOB, Pavla Hávová odchází na mateřskou

Na externí komunikaci ČSOB se bude od září podílet nový tiskový mluvčí Patrik Madle. Dosavadní mluvčí Pavlu Hávovou čekají mateřské povinnosti. Jejího nástupce našla banka ve svém týmu marketingové komunikace. Další posilou v týmu externí komunikace se stala Michaela Průchová, která ve funkci nahrazuje Lenku Vosátkovou.
-rkp
Patrik Madle
Patrik Madle
autor: ČSOB

Patrik Madle se bude od září podílet jako nový tiskový mluvčí na externí komunikaci ČSOB. Dosavadní tiskovou mluvčí Pavlu Hávovou čekají mateřské povinnosti. Jejího nástupce našla banka ve svém týmu marketingové komunikace.

Patrik Madle v ČSOB pracuje na různých marketingových pozicích od roku 2014. Před nástupem do banky byl marketingovým specialistou ve společnosti John Grove & Partners. Pracoval také v marketingu nakladatelství Albatros.

Další posilou v týmu externí komunikace se stala Michaela Průchová, která ve funkci nahrazuje Lenku Vosátkovou. Michaela Průchová se zaměří na vybrané projekty skupiny ČSOB a na starost bude mít rovněž komunikaci dceřiných společností. Do banky přichází po pěti letech v agentuře Grayling, předtím byla v Best Communications.

Michaela Průchová
Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama