reklama
reklama
4. 9. 2017 | poslední aktualizace: 4. 9. 2017  07:45

Jindřich Jíra řídí marketing ACOMWARE, Marek Říha vedoucím konzultantů, posilou je i Kristína Kasalová

Konzultační společnost ACOMWARE oznámila personální změny ve svém týmu. Našla nové vedoucí dvou ze svých klíčových oddělení. Novým marketingovým ředitelem je Jindřich Jíra a roli vedoucího konzultantů přebírá Marek Říha. Posilou týmu konzultantů je Kristína Kasalová.
-rkp
Jindřich Jíra, Marek Říha, Kristína Kasalová, společnost ACOMWARE
Jindřich Jíra, Marek Říha, Kristína Kasalová, společnost ACOMWARE
autor: archiv

Jindřich Jíra zastává po Ondřeji Klegovi roli marketingového ředitele ACOMWARE. Do jara letošního roku řídil marketingové oddělení Netmail a dále působil jako nezávislý marketingový konzultant. V nové pozici se zaměří na přípravu nového komunikačního konceptu firmy a dále na spuštění nové webové prezentace.

Dosavadní marketingový ředitel Ondřej Klega se bude ve firmě nadále věnovat oblasti business development a rozvoji vztahů s obchodními partnery a klienty ACOMWARE.

Novým vedoucím týmu konzultantů se stal v průběhu léta Marek Říha, který se na tuto pozici přesouvá z role vedoucího kreativy a obsahu. Před příchodem do ACOMWARE spoluzaložil v roce 2007 komunikační agenturu Insidea, kde byl výkonným a kreativním ředitelem. Jako vedoucí konzultantů bude mít mimo jiné na starosti další rozvoj znalostí svého týmu v oblasti e-commerce a budování značek.

Jednou z prvních posil do Markova týmu konzultantů je Kristína Kasalová, která v roli Senior E-commerce Consultant připravuje integrované kampaně a řešení pro klienty. Předchozí zkušenosti sbírala ve výkonnostní agentuře NMPi ve Velké Británii.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama