reklama
reklama
30. 8. 2017 | poslední aktualizace: 30. 8. 2017  07:30

Lenka Rosolová vede marketingovou komunikaci Air Bank. Transakční služby má na starosti Tomáš Veselý

Novou vedoucí marketingové komunikace Air Bank se v srpnu stává Lenka Rosolová. V bance bude mít na starosti tým nadlinkové, podlinkové a online komunikace, se kterým bude společně rozvíjet značku Air Bank. Nově vzniklé oddělení transakčních služeb povede Tomáš Veselý, dlouholetý šéf oddělení depozit v Equa bank.
-rkp
Lenka Rosolová a Tomáš Veselý, Air Bank
Lenka Rosolová a Tomáš Veselý, Air Bank
autor: Air Bank

Lenka Rosolová přebírá oddělení marketingové komunikace po Tomáši Brychovi, který odchází z banky, aby mohl čelit nové pracovní výzvě. Lenka si do Air Bank přináší téměř dvacetileté zkušenosti z oblasti marketingové komunikace, a to jak na straně klienta, tak z pohledu agentury i televizní produkce. Její jméno je spojené s úspěšnými kampaněmi pro telekomunikační společnosti, například pro český Oskar nebo dánský Telenor. Před příchodem do Air Bank se věnovala nejrůznějším marketingovým projektům a také koučinku v oblasti osobního rozvoje.

Lenka Rosolová vystudovala filozofii v USA. Má dvě děti a mezi její záliby patří její dva psi, jóga a cestování. Žila v pěti různých zemích na třech kontinentech a cestovala do mnoha dalších.

 

Tomáš Veselý má v Air Bank na starosti nově vzniklé oddělení transakčního služeb, pod které patří běžné i spořicí účty, platební karty, bankomaty, pojištění a další služby pro klienty. Tomáš do Air Bank přichází z Equa bank, kde pracoval už od startu banky a posledních pět let zastával funkci ředitele depozit. Pracovní zkušenosti získal také v mBank nebo v poradenství.  

Tomáš Veselý vystudoval informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ve volném čase rád sportuje, oblíbil si především windsurfing, tenis a jízdu na kole.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama