reklama
reklama
28. 8. 2017 | poslední aktualizace: 28. 8. 2017  09:42

Joanna Katharina Lazar přebírá vedení společnosti LEGO v Česku a na Slovensku

Novou ředitelkou společnosti LEGO Group pro Českou a Slovenskou republiku a její aktivity v rámci řetězce Tesco v regionu Střední a východní Evropy se od 1. srpna 2017 stala Joanna Katharina Lazar. Ve funkci nahradila Josefa Jirovského, který nově zastává pozici provozního ředitele LEGO v regionu Střední a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky (Operations and Business Support), se stálým sídlem v Praze.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | hračky | stavebnice | Lego
Joanna Katharina Lazar, ředitelka společnosti LEGO Group pro Českou a Slovenskou republiku
Joanna Katharina Lazar, ředitelka společnosti LEGO Group pro Českou a Slovenskou republiku
autor: Lego

Joanna Katharina Lazar je zkušenou manažerkou. Ve společnosti LEGO pracuje od roku 2014, kdy jako viceprezidentka pro marketing rozvíjela aktivity společnosti na trzích v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku. Zároveň byla součástí Global Marketing Leadership týmu a součástí evropského marketingového vedení společnosti.

Ve společnosti LEGO nyní přijala přímou odpovědnost za budování a rozvoj businessu v České republice a na Slovensku a také za aktivity společnosti v rámci řetězce Tesco v regionu CEE. Úkolem Joanny Lazar bude vedení a rozvoj obchodního, marketingového a provozního týmu LEGO pro Českou republiku a Slovensko a v neposlední řadě bude součástí úzkého vedení regionu REEMEA zahrnujícího Rusko, Střední a východní Evropu a Blízký východ.

„Jsem nesmírně ráda, že se mohu přidat ke skvělému týmu LEGO v České republice a na Slovensku. Těším se, že s našimi partnery budeme společně rozvíjet značku LEGO pro naše spotřebitele – to vše na pevných základech důkladné znalosti zdejšího prostředí a s využitím mých zkušeností z jiných trhů v Evropě i ve světě,“ říká Joanna Katharina Lazar.

Joanna Katharina Lazar pochází z Polska. Vystudovala ekonomii a žurnalistiku na Ruhr-Universität Bochum v Německu. Svou profesionální kariéru zahájila v roce 2007 ve společnosti Unilever ve Stockholmu, kde působila na různých operativních a strategických marketingových pozicích. Střídavě působila v Německu, Dánsku nebo ve Švédsku.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama