reklama
reklama
14. 8. 2017 | poslední aktualizace: 18. 8. 2017  11:17

Vznikla nová eventová asociace a možná i soutěž

Rozvíjet a kultivovat prostředí event marketingu chce nově založená Česká eventová asociace (ČEA). Vznikla minulý čtvrtek na pražském Žofíně a do tří let by se z osmi zakládajících členů měla rozrůst na čtyři desítky.
Jan Klika
Čtěte více o: event management | sdružení
Česká eventová asociace byla založena na pražském Žofíně.
Česká eventová asociace byla založena na pražském Žofíně.
autor: ČEA

Na pražském Žofíně byla zástupci osmi subjektů založena Česká eventová asociace (ČEA). Cílem nového sdružení má být především kultivace eventového prostředí na českém trhu. V tuto chvíli jako priority vidíme vzdělávání pro odbornou veřejnost a uspořádání soutěže, která by zviditelnila nejzajímavější eventy, které české subjekty produkují," sdělil Norbert Pýcha, předseda ČEA a jednatel společnosti Event Arena.

„ČEA chce být funkční asociací, která bude podporovat eventové prostředí, umožňovat setkávání odborníků z této oblasti na různých úrovních, předávat zkušenosti mezi jednotlivými členy a komunikovat směrem k odborné veřejnosti a dalším subjektům. Viditelným počinem bude pořádání Českých eventových cen,“ vysvětluje příčiny vzniku nové asociace Pýcha.

ČEA založí buď úplně novou cenu, nebo prý převezme Czech Event Awards a uspořádá její třetí ročník. U ní proběhly dva ročníky, ale ten letošní ještě nebyl vyhlášen. „Většina zakládajících členů se účastnila jak Czech Event Awards, tak i mezinárodních soutěží, a to v roli soutěžících i v roli produkčních. Věříme tak, že zkušeností na založení nové ceny máme dostatek a dokážeme vytvořit atraktivní soutěž jak pro dodavatele eventových služeb, tak pro jejich zadavatele," myslí si Pýcha.

„Věřím, že se nám společně podaří oblast event marketingu nadále rozvíjet a obohacovat a že se naše základna bude rychle rozrůstat,“ doplňuje Jan Kubinec, místopředseda a ředitel divize pronájmů společnosti AV Media

Zakládajícími členy ČEA jsou společnosti AV Media, Creative Pro CZ, Event ArenaFiremniAkce.cz, Fox Hunter, MVP Events, Quix EventVeletrhy Brno. Nové sdružení by se podle jeho zakladatelů mělo do tří let rozrůst až na čtyři desítky členů.

Autoři: Jan Klika
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama