reklama
reklama
11. 8. 2017 | poslední aktualizace: 11. 8. 2017  19:15
Fujita vede pobočku společnosti Y Soft v Číně

Společnost Y Soft vstupuje na čínský trh. Pobočku Y Soft China Ltd. povede Milan Fujita

Společnost Y Soft, poskytoval podnikových řešení, oznámila založení čínské pobočky Y Soft China Ltd. Nová pobočka sídlí v Šanghaji a v pozici CEO ji povede Milan Fujita. Společně se založením čínské pobočky Y Soft rovněž uzavřel strategické partnerství se společností Aurora Office Automation.
ICT Revue
Milan Fujita, generální ředitel Y Soft Asia Pacific
Milan Fujita, generální ředitel Y Soft Asia Pacific
autor: Y Soft

Milan Fujita, generální ředitel Y Soft Asia Pacific, je odpovědný za obchodní rozvoj a budování vztahů s obchodními partnery v asijsko-pacifickém regionu. Rovněž má na starosti řízení poboček Y Softu, které v tomto regionu sídlí, a je předsedou dozorčí rady Y Softu.

Před příchodem do Y Softu v roce 2007 působil v Japonsku na vedoucích pozicích v několika různých firmách - Amadeus Corporation (CEO), AGTech Corporation (COO) a Pervasive Software (CEO).

Milan Fujita získal titul MBA na americké International Business School v Jacksonville, na mnichovské univerzitě absolvoval počítačovou vědu. Mluví plynně pěti jazyky. Je bývalým hráčem nejvyšší německé volejbalové soutěže a v letech 1988 a 1989 byl členem německého národního volejbalového družstva.

Jeho cílem je společně s místním týmem Y Softu přispět k naplnění strategie postavené na významném obchodním růstu v asijsko-pacifickém regionu.  Od založení pobočky, která díky lokální působnosti dokáže se zákazníky spolupracovat velmi flexibilně a v jejich mateřském jazyce, si Y Soft slibuje ideální výchozí pozici pro získávání nového byznysu na čínském trhu.

Za tímto účelem uzavřel Y Soft partnerství se společností Aurora Office Automation, předním poskytovatelem podnikových automatizačních řešení. Díky tomu zákazníci v tomto regionu budou moci využívat platformu YSoft SafeQ® jako řešení zabudované do multifunkčních zařízení od velkých světových výrobců, například Konica Minolta. Aurora může v pozici certifikovaného partnera poskytovat obchodní a technické služby k řešením pro řízení tisku a skenování dokumentů, které na platformě YSoft SafeQ běží. 

Aurora je hlavním partnerem Y Softu v Číně. Díky tomu může Y Soft China Ltd. dobře využít tržního dosahu a povědomí o značce tohoto poskytovatele.

"Aurora patří mezi dobře známé a respektované B2B společnosti s vynikajícími zkušenostmi v marketingu a obchodu a se silnou logistickou a distribuční infrastrukturou. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a společný rozvoj byznysu pro YSoft SafeQ,” říká Milan Fujita.

Chen Yung-Tai, předseda skupiny Aurora dodal: “Y Soft prokázal zkušenost ve velkých implementacích na celosvětové úrovni. Díky inovačnímu potenciálu Y Softu získáváme partnera, který Auroře přináší nové nápady a příležitosti pro rozvoj obchodu."

Y Soft poskytuje chytrá podniková řešení, díky nimž organizace fungují efektivněji. Platforma YSoft SafeQ pomáhá zákazníkům řídit, optimalizovat a zabezpečit tisk i digitalizaci dokumentů. Y Soft vznikl v roce 2000. Společnost sídlí v Brně, celosvětovou sítí poboček pak pokrývá Severní a Latinskou Ameriku, Evropu, Blízký východ a Afriku a region Asie a Pacifiku včetně Austrálie.

 

Autoři: ICT Revue
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama