reklama
reklama
10. 8. 2017 | poslední aktualizace: 10. 8. 2017  10:31

Zpravodajství Televize ZAK povede Jaroslav Spěváček, bývalý šéfredaktor TV Barrandov

Televize ZAK má nového šéfredaktora zpravodajství. Stal se jím Jaroslav Spěváček, který doposud vedl zpravodajství a publicistiku TV Barrandov. Spěváček bude odpovědný za veškerý zpravodajský obsah Televize ZAK.
-rkp
Jaroslav Spěváček, šéfredaktor zpravodajství Televize ZAK
Jaroslav Spěváček, šéfredaktor zpravodajství Televize ZAK
autor: archiv

Jaroslav Spěváček během své kariéry vedl ranní vysílání TV Nova, byl u vzniku a osm let vedl zpravodajství a publicistiku TV Barrandov, napsal scénáře k desítkám televizních pořadů a byl dramaturgem řady dokumentárních filmů. Tím vším prošel novinář, publicista a lektor komunikačních dovedností Jaroslav Spěváček.

V oblasti zpravodajství uznávaný odborník nastoupil v Televizi ZAK na pozici šéfredaktora zpravodajství a publicistiky. Do západočeské televize se vrací po téměř devíti letech.

„Vracím se do televize, která přináší lidem informace z regionu, kde celou dobu žiju, z regionu, který jsem s kamerou kdysi projezdil křížem krážem za příběhy lidí z měst a obcí. Současně se ale vracím do média, které netěží jen ze své více než dvacetileté existence, ale které od doby mého posledního působení zde, prošlo zásadním vývojem. Jde o moderní regionální televizi, jejíž profesionální úroveň dosahuje v republice jen několik málo jiných regionálních stanic,“ tvrdí nový šéfredaktor TV ZAK.

Pro Televizi ZAK je zásadním přínosem. „Pozici šéfredaktora jsme v TV ZAK již několikrát měli, pak jsme ji nahradili vedoucími vydání, kteří měli na starosti především Zprávy. Program jako celek jsem řešil já. Nyní to pro mě již není časově zvládnutelné, a tak jsem využil situace. S Jaroslavem Spěváčkem jsem již dříve spolupracoval, znám jeho práci z Novy i z Barrandova, a když mi naznačil, že by byla možnost spolupráce, ani na chvíli jsem neváhal,“ vysvětluje ředitel TV ZAK, Viktor Nový své důvody, proč se rozhodl pro nového šéfredaktora. „Hlavní produkt Televize ZAK jsou Zprávy. Chceme divákům předávat důležité informace co nejzajímavější formou. Určitě se pustíme i do vylepšení stávajících, tradičních pořadů a připravujeme i úplné novinky. Celkově vidím Jaroslava Spěváčka jako garanta toho, že naše vysílání bude užitečné, pěkné, a že se na nás budou lidé stále rádi dívat,“ dodává Viktor Nový.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama