reklama
reklama
10. 8. 2017 | poslední aktualizace: 10. 8. 2017  11:26

David Arzt je marketingovým ředitelem internetového srovnávacího portálu Ušetřeno.cz

Na pozici marketingového ředitele (Chief Marketing Officer, CMO) internetového srovnávacího portálu Ušetřeno.cz nastoupil David Arzt. Přichází ze společnosti Internet Mall, kde měl na starosti marketingovou strategii v šesti zemích regionu střední a východní Evropy (CEE) i nedávnou akvizici skupiny společností Rockaway.
-rkp
Čtěte více o: personálie | ředitel | marketing
David Arzt, marketingový ředitel internetového srovnávacího portálu Ušetřeno.cz
David Arzt, marketingový ředitel internetového srovnávacího portálu Ušetřeno.cz
autor: archiv

David Arzt (38) působí v marketingu přes 15 let. V předchozích letech zastával například pozici marketingového ředitele mobilní divize společnosti Huawei pro region CEE, pracoval i ve vedení marketingu společností Motorola, Samsung či AAA Auto.

Mezi jeho záliby patří cestování, extrémní sporty, umění v jakékoliv podobě i gastronomie. „Jsem v podstatě životní gurmán. Snažím se prožívat na maximum vše, co lahodí mým smyslům,“ říká o sobě s úsměvem David Arzt.

Ve funkci nahradí dosavadního šéfa marketingu Jakuba Mandáta, který se posune na pozici chief innovation officer (CINO). Jeho novým úkolem bude monitorovat fungování firmy z globálního pohledu, navrhovat a zavádět do praxe inovativní technologie a postupy a dohlížet na efektivitu procesů napříč celou společností.

„Cílem je upevnit naši současnou pozici jedničky v oblasti srovnávání cen dodavatelů energií a zprostředkování změn dodavatelů energií pro koncové odběratele. Zároveň hodláme získat i místo jedničky v oblastech srovnávání nabídek mobilních operátorů i srovnávání široké škály finančních produktů a služeb na českém trhu. Jsme přesvědčeni, že David Arzt je tím správným člověkem, který nám svými zkušenostmi a tahem na branku pomůže náš cíl splnit,“ říká Jakub Zamrazil, generální ředitel (CEO) internetového srovnávacího portálu Ušetřeno.cz.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama