reklama
reklama
10. 8. 2017 | poslední aktualizace: 10. 8. 2017  09:30

Tomáš Wiedermann partnerem The Boston Consulting Group

Pražská kancelář renomované poradenské společnosti The Boston Consulting Group (BCG) rozšířila své vedení o nového partnera. V červenci se jím stal Tomáš Wiedermann, který se zaměřuje na sektor technologií, telekomunikací a médií.
-rkp
Tomáš Wiedermann, partner The Boston Consulting Group
Tomáš Wiedermann, partner The Boston Consulting Group
autor: archiv

Tomáš Wiedermann (37) zahájil kariéru ve společnosti Deloitte poté, co pět let působil jako profesionální hráč volejbalu. Pro pražskou kancelář The Boston Consulting Group pracuje od roku 2006.  Podporuje přední technologické, telekomunikační a mediální společnosti ve střední a východní Evropě. Specializuje se na vytváření růstových a tržních strategií a rozsáhlé organizační transformace a integrace (PMI). Je vysoce ceněným odborníkem na digitalizaci a její dopad na tradiční obory, průmysl 4.0 a autonomní mobilitu.

„Většina společností v současné době prochází bezprecedentní změnou. Digitalizace, robotizace, umělá inteligence… to vše vytváří nové způsoby práce i zcela nové přístupy ke strategickému a operativnímu řízení firem.  Jsem rád, že mohu prostřednictvím své práce pro BCG pomáhat předním českým a evropským společnostem v adaptaci na tento nový svět a účastnit se toho, jak se rodí firmy budoucnosti,“ shrnul své dosavadní působení v BCG jeho nový partner Tomáš Wiedermann.

Tomáš Wiedermann se stal již pátým partnerem pražské kanceláře BCG a rozšířil tak řady jejího nejužšího vedení. BCG působí na českém trhu již 20 let a jejími klienty jsou špičky byznysu v České republice.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama