reklama
reklama
21. 7. 2017 | poslední aktualizace: 21. 7. 2017  08:20

Markéta Křížová posílila společnost Savills

Jako manažerka správy nemovitostí pro Českou a Slovenskou republiku nastupuje k mezinárodnímu realitnímu poradci Savills Markéta Křížová. Bude úzce spolupracovat s Petrem Machulou, vedoucím správy nemovitostí v Savills Česká republika a Slovensko.
-rkp
Markéta Křížová, manažerka správy nemovitostí pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Savills
Markéta Křížová, manažerka správy nemovitostí pro Českou a Slovenskou republiku ve společnosti Savills
autor: archiv

Markéta Křížová má rozsáhlé zkušenosti se správou majetku a nemovitostí a specializuje se především na obchodní centra. Do Savills přichází z CPI Property Group, kde spravovala portfolio maloobchodních a kancelářských nemovitostí s celkově více než 250 nájemci. V uplynulých pěti letech měla na starosti například obchodní centra Olympia Teplice a IGY České Budějovice.

Předtím pracovala 13 let jako senior v oblasti investic do nemovitostí a realitní agent. Podílela se na prodejích i koupi významných projektů jako například Budějovická Alej, Karolina Ostrava, Eurovea Bratislava a další. Z toho pramení její hluboká znalost realitního trhu v Čechách i na Slovensku.

Petr Machula, vedoucí správy nemovitostí, říká: “Markéta Křížová je zkušeným odborníkem v oblasti správy nemovitostí a to hlavně s důrazem na obchodní centra. Je velkou posilou našeho týmu. Jsem si jistý, že její zkušenosti a dovednosti brzy ocení i klienti.”

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama