reklama
reklama
19. 7. 2017 | poslední aktualizace: 19. 7. 2017  15:35

Dana Bally jmenována HR ředitelkou Four Seasons Hotel Prague

Společnost Four Seasons Hotel Prague oznámila jmenování Dany Bally na pozici HR ředitelky hotelu. Dana Bally přichází do Four Seasons Prague ze společnosti Nestlé, kde pracovala téměř pět let na HR manažerských pozicích.
-rkp
Dana Bally, HR ředitelka Four Seasons Hotel Prague
Dana Bally, HR ředitelka Four Seasons Hotel Prague
autor: Ales Jungmann

Dana Bally má dlouholetou praxi v oblasti lidských zdrojů. Její odborné znalosti a zkušenosti zahrnují oblasti HR strategií, poradenství, koučování, získávání a rozvoj talentů a odměňování. Více než tři roky byla HR manažerkou v International School of Prague a má několikaleté zkušenosti s pozicemi Executive Assistant v bankovním sektoru, např. GE Money Bank nebo Deutsche Bank.  Dana Bally studovala a pracovala v Kanadě, Nizozemsku a Německu.

„Velmi se těším do nového pracovního prostředí luxusního hotelu Four Seasons Prague, který se nachází v samém srdci Prahy pár kroků od Karlova mostu. Hodnoty, mezinárodní firemní kultura a dlouhodobé přední místo společnosti Four Seasons jako špičkového zaměstnavatele /Fortune 100/ s sebou nesou velkou zodpovědnost a příležitost nastavení strategie pro udržení, resp. získávání talentovaných zaměstnanců a jejich další kariérní rozvoj, a to vše vzhledem k současné situaci na trhu práce,“ řekla Dana Bally.

Dana Bally studovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Ekonomika vnitřního obchodu. Absolvovala také studium v zahraničí, nejprve na McGill University v kanadském Montrealu a později na Erasmus University Rotterdam. Hovoří česky, anglicky, nizozemsky, německy, francouzsky a rusky.

K jejím hlavním koníčkům patří cestování, gastronomie a studium jazyků.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama