reklama
reklama
19. 7. 2017 | poslední aktualizace: 19. 7. 2017  07:50

Tomáš Hadžega, Marie Mourková a Jan Karásek posílili tým manažerů na vedoucích pozicích Expobank CZ

Expobank CZ v červenci výrazně posiluje tým manažerů na vedoucích pozicích. Tomáš Hadžega nastupuje do Expobank CZ na pozici Head of Corporate Banking Czech Republic, Marie Mourková přichází jako Head of Human Resources a Jan Karásek nově řídí oddělení Risk Managementu.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | bankovnictví | banka
Tomáš Hadžega, Marie Mourková a Jan Karásek, manažeři na vedoucích pozicích Expobank CZ
Tomáš Hadžega, Marie Mourková a Jan Karásek, manažeři na vedoucích pozicích Expobank CZ
autor: archiv

Tomáš Hadžega (40) se pohybuje v bankovnictví od roku 1998. V celé své dosavadní kariéře se věnoval zejména korporátnímu bankovnictví a zahraničnímu obchodu. Do Expobank CZ přichází z korporátního oddělení pražské pobočky Bank of China, předtím působil řadu let na různých vedoucích pozicích v Raiffeisenbank či v PPF Bance.

Z pozice ředitele korporátního bankovnictví Expobank CZ bude zodpovědný za služby firemním klientům, export a zahraniční obchod. Rovněž povede German Desk, který pečuje o německé, rakouské a švýcarské společnosti působící na českém trhu, a Czech Desk zajišťující komfort tuzemským společnostem a podnikatelům.

Tomáš Hadžega je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, hovoří plynně anglicky a německy.

 

Marie Mourková (42) se oblastí HR zabývá od počátku své kariéry v roce 1998. Po studiích na univerzitách ve Francii a Německu absolvovala Filozofickou Fakultu Ostravské univerzity. Působila nejdříve jako lektor a vedoucí oddělení vzdělávání v pojišťovně Zürich Insurance, poté dvanáct let v oddělení lidských zdrojů UniCredit Bank. Do Expobank CZ přichází z UniCredit Leasing, kde řídila HR oddělení pro Českou i Slovenskou republiku.

Marie Mourková hovoří plynně anglicky, německy a francouzsky.

 

Jan Karásek (44) do Expobank CZ přichází z Komerční banky z pozice vedoucího oddělení kreditní analýzy korporací. Během své téměř dvacetileté pracovní kariéry působil zejména na klíčových pozicicích v oblasti Risk Managementu a Risk Assesmentu, nejdéle v Citibank, kde pracoval nejen v české, ale i v bulharské pobočce.

Jan Karásek je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze a získal titul MBA na renomované americké univerzitě Rochester Institute of Technology ve státě New York. Hovoří plynně anglicky.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama