reklama
reklama
12. 7. 2017 | poslední aktualizace: 12. 7. 2017  07:15

Ivana Meňhartová posílila tým Real Estate advokátní kanceláře Taylor Wessing

Advokátní kancelář Taylor Wessing Praha rozšiřuje své řady o novou advokátku Ivanu Meňhartovou, která se bude orientovat na klienty z oblasti Real Estate, kde má značné zkušenosti s poskytováním právních služeb v oblasti akvizic, projektovým financováním a financováním výstavby nemovitostí.
-rkp
Ivana Meňhartová, Real Estate tým advokátní kanceláře Taylor Wessing
Ivana Meňhartová, Real Estate tým advokátní kanceláře Taylor Wessing
autor: Stojanikova Klara

Ivana Meňhartová (31) si přináší do advokátní kanceláře Taylor Wessing zkušenosti z mezinárodních advokátních kanceláří, kde se zaměřovala na poskytování poradenství finančním institucím a podnikům. Spolupracovala s místními i zahraničními bankami a poskytovala podporu v lokálních řešeních i v rámci multi-jurisdikčních finančních transakcí, refinancování a restrukuralizací úvěrů či regulačních záležitostech.

Erwin Hanslik, vedoucí partner advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha k tomu uvádí: „Jsme velmi rádi, že jsme získali novou kolegyni a pevně věřím, že společně naplníme všechna očekávání v oblasti péče o klienty. Vzhledem k tomu, že paní kolegyně má značné zkušenosti s poskytováním poradenství v rámci přeshraniční spolupráce a s financováním akvizic, bude i důležitým hráčem v našem týmu Real Estate.“

Ivana Meňhartová ovládá anglický a německý jazyk.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama