reklama
reklama
6. 7. 2017 | poslední aktualizace: 7. 7. 2017  15:06

Jakub Švestka bude od července tiskovým mluvčím MONETA Money Bank

Novým PR manažerem a tiskovým mluvčím MONETA Money Bank se od července stává Jakub Švestka. Jeho hlavní odpovědností bude vést veškeré aktivity spojené s externí komunikací banky zahrnující mimo jiné vztahy s médii a sociální média. Střídá dosavadní mluvčí Lucii Leixnerovou, která odchází na mateřskou dovolenou.
-rkp
Jakub Švestka, tiskový mluvčí MONETA Money Bank
Jakub Švestka, tiskový mluvčí MONETA Money Bank
autor: Moneta Money Bank

Jakub Švestka přichází do MONETA Money Bank s desetiletou zkušeností v oblasti korporátní a produktové komunikace. Poslední tři roky strávil ve společnosti Philip Morris ČR, kde se věnoval převážně externí a interní komunikaci.

Dříve pracoval na pozici PR manažera pro Česko a Slovensko u provozovatele a distributora placených televizních stanic Chello Central Europe (dnes AMC Networks). Zde se podílel například na kampani El Clásico, která získala cenu pro nejlepší evropský PR projekt European Excellence Awards a druhé místo v soutěži Česká cena za PR. Působil také jako specialista komunikace pro Česko a Slovensko u výrobce elektroniky LG Electronics. Kariéru odstartoval v agentuře PLEON Impact.

Nový tiskový mluvčí MONETA Moneta Bank je absolventem bakalářského oboru žurnalistika na Univerzitě Karlově v Praze a magisterského oboru marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama