reklama
reklama
5. 7. 2017 | poslední aktualizace: 7. 7. 2017  14:51

Stanislav Obešlo ředitelem interní prodejní sítě finanční skupiny Wüstenrot

Strategický úsek interní prodejní sítě finanční skupiny Wüstenrot vede od 1. července Stanislav Obešlo. Odpovědný bude především za efektivní fungování a další rozvoj stávající obchodní sítě finančních poradců Wüstenrot. Jeho cílem tak bude posílení pozice finanční skupiny Wüstenrotu na českém trhu.
-rkp
Stanislav Obešlo, ředitel interní prodejní sítě finanční skupiny Wüstenrot
Stanislav Obešlo, ředitel interní prodejní sítě finanční skupiny Wüstenrot
autor: archiv

Stanislav Obešlo (50) má ve finančním sektoru a v oblasti obchodu bohaté zkušenosti. Před nástupem do Wüstenrotu působil mimo jiné v České spořitelně. Více než šest let strávil v jedné z makléřských společností jako ředitel obchodní divize, kde byl zodpovědný za řízení stávající franšízové sítě a akvizici nových partnerů. Velkou část své kariéry spojil s finanční skupinou ČSOB, kde zastával mj. pozici ředitele odboru retailových produktů. Jeho hlavním úkolem byl vývoj a implementace nových produktů včetně prodeje hypotečních úvěrů Hypoteční banky ve skupině ČSOB. Od roku 2003 pracoval v Hypoteční bance jako ředitel odboru řízení obchodních sítí.

„Značka Wüstenrot je jednou z nejtradičnějších na českém finančním trhu. Doufám, že uplatním své zkušenosti ve prospěch jak klientů, tak Wüstenrotu a zejména finančních poradců, neboť efektivní prodejní síť je v dnešní době nezbytným předpokladem úspěchu,“ říká Stanislav Obešlo.

Stanislav Obešlo je absolventem Českého vysokého technického učení, je ženatý a má dvě děti. Svůj volný čas věnuje nejen rodině, ale i sportovním aktivitám a cestování.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama