reklama
reklama
24. 6. 2017 | poslední aktualizace: 24. 6. 2017  10:55

David Vrba generálním ředitelem EDUA Group

Ve vzdělávací skupině EDUA Group byla nově vytvořena pozice generálního ředitele, do které 1. července nastoupí David Vrba. Zodpovědný bude za provozní i strategické směřování skupiny, konsolidaci portfolia jejích značek a prohloubení působení v oblasti digitalizace, digitálního vzdělávání a technologií napříč všemi jejími produktovými řadami.
-rkp
David Vrba, generální ředitel EDUA Group
David Vrba, generální ředitel EDUA Group
autor: archiv

David Vrba svázal podstatnou část své profesionální kariéry s globální technologickou společností 3M, kde úspěšně zastával mnoho manažerských pozic, včetně role generálního ředitele 3M Česko. V poslední době působil jako transformační manažer v lokálních společnostech, mimo jiné jako interim COO v Zátiší Group. Jako mentor a kouč se věnoval rozvoji mladých manažerů a své investiční činnosti.

„Příchodem Davida Vrby otevírá EDUA Group novou etapu svého fungování,“ říká Vladimír Schmalz, majoritní vlastník společnosti. „Díky svým zkušenostem s inovacemi, transformací firem, nezpochybnitelným zaměřením na zákazníka a entuziasmem pro hledání nových postupů a technologií, je ideální osobností do naší skupiny. V celé oblasti vzdělávání registrujeme silný růst poptávky především v oblastech digitálních dovedností a znalostí, jak v rámci jazykové, tak i odborné přípravy,“ dodává.

David Vrba vystudoval zahraniční obchod na Fakultě mezinárodních vztahů VŠE. Je velkým zastáncem celoživotního vzdělávání, účastní se řady špičkových kurzů, které mu pomáhají držet krok s rostoucími požadavky na roli exekutivního manažera.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama