reklama
reklama
23. 6. 2017 | poslední aktualizace: 23. 6. 2017  14:56

Václav Horák generálním ředitelem společnosti Home Credit

Od července povede český Home Credit Václav Horák. Na postu CEO střídá Davida Bystrzyckého, který řídil společnost v uplynulých šesti letech. David Bystrzycki si naplánoval roční volno, po němž se plánuje vrátit do skupiny PPF.
-rkp
Václav Horák, generální ředitel společnosti Home Credit
Václav Horák, generální ředitel společnosti Home Credit
autor: archiv

Václav Horák se ujme vedení Home Creditu 10. července 2017. Do konce července převezme veškerou agendu řízení společnosti.

V posledních třech letech zastával pozici CIO (regionální ředitel pro IT) ve skupině BNP Paribas Personal Finance Central Europe. Má více než 25 let zkušeností ve finanční oblasti. Stál u zrodu společností Cetelem ČR a Cetelem Slovensko a devět let působil na pozici generálního ředitele Cetelem ČR.

Nový CEO Home Creditu vystudoval Vysokou školu chemicko-technologickou v Praze a absolvoval postgraduální studium bankovnictví na Vysoké škole ekonomické v Praze. Pracovní a manažerské zkušenosti získal v Agrobance a v Bankovním domě Skala.

Je ženatý a má tři děti. Rád cestuje, ve volných chvílích hraje badminton, squash a florbal a jeho velkým koníčkem je také sběratelství.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama