reklama
reklama
22. 6. 2017 | poslední aktualizace: 22. 6. 2017  09:15

Ivan Tučník vede komunikaci společnosti Sodexo Benefity

Společnost Sodexo Benefity v květnu posílila svůj komunikační tým. Na pozici manažera komunikace nastoupil Ivan Tučník. Na starosti bude mít nastavení nové strategie PR a marketingové komunikace, včetně aktivit v oblasti společenské odpovědnosti. Zastávat bude také roli tiskového mluvčího.
-rkp
Ivan Tučník, manažer komunikace společnosti Sodexo Benefity
Ivan Tučník, manažer komunikace společnosti Sodexo Benefity
autor: archiv

Ivan Tučník (31) působil před příchodem do Sodexo Benefity rok a půl jako manažer komunikace v MAKRO Cash & Carry ČR, kde se věnoval zejména sociálním sítím, interní komunikaci a krizové komunikaci. Rok strávil v digitální agentuře Inspiro Solutions, v níž vybudoval tým zaměřený na tradiční PR. V agentuře AMI Communications přes dva roky pečoval o klienty z oblasti IT a technologií. Kariéru zahájil v agentuře Bison & Rose, kde pracoval čtyři roky.

„Digitalizujeme celé produktové portfolio, což se odráží i v proměně naší vnější komunikace. Úkolem pro Ivana bude podpořit vnímání značky Sodexo jako experta na benefity a partnera pro byznys, a to napříč všemi komunikačními kanály,“ komentuje novou posilu Štěpán Tůma, marketingový ředitel Sodexo Benefity

Ivan Tučník vystudoval mezinárodní vztahy, evropská studia a podnikové hospodářství na Masarykově univerzitě v Brně. Absolvoval studijní pobyt na University of Plymouth ve Velké Británii. Během svého působení v PR získal pětkrát Českou cenu za PR, z toho třikrát první místo.

Ve volném čase se věnuje cestování, horské turistice nebo kultuře. Zajímá se o gastronomii a jako certifikovaný sommelier i o dobré víno.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama