reklama
reklama
16. 6. 2017 | poslední aktualizace: 16. 6. 2017  08:45

Taťjana Kukulová nastoupila na pozici Associate Director - Senior Retail Leasing Manager ve společnosti CBRE

Společnost CBRE, operující v oblasti komerčních realitních služeb, posiluje tým Retail Agency. Na pozici Associate Director - Senior Retail Leasing Manager nastoupila Taťjana Kukulová, jejíž hlavní zodpovědností bude právě pronájem prostor v OC Letňany.
-rkp
Taťjana Kukulová, Associate Director – Senior Retail Leasing Manager společnosti CBRE
Taťjana Kukulová, Associate Director – Senior Retail Leasing Manager společnosti CBRE
autor: archiv

Taťjána Kukulová má bohaté zkušenosti z oblasti pronájmu jak developerských projektů, tak pronájmu a správy již fungujících obchodních center, například Nový Smíchov, Centrum Černý Most a Centrum Chodov, Danubia Bratislava a Fórum Poprad, které bylo jejím dosavadně největším developerským projektem.

V oblasti real estate se pohybuje již více než 10 let. Je absolventkou Vysoké školy ekonomické v Praze a plynně hovoří ruským a anglickým jazykem.

„Jsme potěšeni, že Taťjana obohatí svými zkušenostmi s prémiovými obchodními centry senioritu našeho týmu. Proto je vítaným krokem, že bude její spolupráce spojena s tak významným projektem jako je OC Letňany,“ uvedla Veronika Tebichová, Head od Shopping Center Leasing – Associate Director společnosti CBRE

Ve volném čase se věnuje běhání a józe.

Oddělení Retail Agency společnosti CBRE nabízí odborné poradenství nejen pronajímatelům,
ale i nájemcům a vlastníkům nemovitostí v centrech měst a zajišťuje jim nájemce maloobchodních prostor. Díky mezinárodnímu zázemí a silnému know-how disponuje hlubokou znalostí podmínek současného trhu i očekávaných trendů.

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama