reklama
reklama
12. 6. 2017 | poslední aktualizace: 12. 6. 2017  07:10

Lenka Mušková stojí v čele interního auditu Bohemia Energy

Novou posilou v managementu skupiny Bohemia Energy se od června stala Lenka Mušková, která z pozice ředitelky nově vzniklého oddělení interního auditu bude mít na starosti nezávislé vyhodnocování rizik a posuzování účinnosti kontrolních mechanismů. Tím bude přispívat ke zlepšování interních procesů celé skupiny Bohemia Energy.
-rkp
Lenka Mušková, ředitelka oddělení interního auditu Bohemia Energy
Lenka Mušková, ředitelka oddělení interního auditu Bohemia Energy
autor: archiv

Lenka Mušková zahájila svou kariéru jako externí auditorka v poradenských společnostech Arthur Andersen a EY, poté působila jako interní auditorka na vedoucích pozicích ve společnostech Zentiva a naposledy v Komerční bance. Několik let také jako lektorka pro oblast auditu a mezinárodních účetních standardů (IFRS) připravovala studenty na certifikaci účetních a auditorů (ACCA) a interního auditu (CIA). Spolupracovala rovněž s Českým institutem interních auditorů a Slovenskou komorou auditorů.

„Skupina Bohemia Energy v posledních letech významně expandovala a dnes patříme s více než milionem zákazníků k největším skupinám dodavatelů energií v České republice a na Slovensku. To s sebou přináší i zvýšené nároky na řízení. Proto jsme se rozhodli vytvořit oddělení interního auditu, které nám pomůže nastavit efektivní interní procesy. Budeme se tak moci více soustředit především na naše zákazníky a rozvíjet další služby,“ říká jednatel Bohemia Energy Jiří Písařík.

Lenka Mušková je absolventkou bakalářského studia Západočeské univerzity v Plzni v oboru bankovnictví, podnikání, finance a právo. Inženýrský titul v oboru účetnictví a finance získala na Masarykově univerzitě v Brně. V průběhu své auditorské praxe získala mezinárodní certifikaci účetních a auditorů ACCA (Association of Chartered Certified Accountants) a je držitelkou mezinárodní certifikace interních auditorů CIA (Certified Internal Auditor).

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama