reklama
reklama
3. 6. 2017 | poslední aktualizace: 3. 6. 2017  13:50

Robert Chmelař a Hana Novotná posilují komunikaci skupiny Bohemia Energy

Energetická skupina Bohemia Energy posiluje komunikační oddělení. V květnu na pozici marketingového ředitele nastoupil Robert Chmelař, který zastřeší marketingovou komunikaci všech značek skupiny, tedy Bohemia Energy, Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a Slovakia Energy. Na pozici PR manažerky zodpovědné za externí a interní komunikaci přichází od června Hana Novotná. Zároveň přebírá roli tiskové mluvčí skupiny i jednotlivých značek.
-rkp
Robert Chmelař a Hana Novotná, komunikační oddělení skupiny Bohemia Energy
Robert Chmelař a Hana Novotná, komunikační oddělení skupiny Bohemia Energy
autor: archiv

Robert Chmelař přišel do skupiny Bohemia EnergyING, kde pracoval od roku 2007. Nejdříve měl na starosti interaktivní marketing a posléze byl zodpovědný za celou přímou distribuci, od reklamy až po procesy. Po rozdělení ING na bankovní a pojišťovací divize byl zodpovědný za marketing a komunikaci celé ING Bank. Předtím působil v marketingu Citibank a mediální agentuře OMD.

Jeho hlavním úkolem v Bohemia Energy bude sjednotit marketingovou strategii celé skupiny s cílem posílit především vnímání značky Bohemia Energy jako velkého českého dodavatele energií, který vždy přináší garantovanou nižší cenu a skvělou zákaznickou péči.

 

Hana Novotná má více než patnáctiletou zkušenost v oblasti korporátní komunikace a PR v agenturním prostředí. Před příchodem do Bohemia Energy vedla v Native PR tým konzultantů zaměřených na klienty ze spotřebitelského sektoru, průmyslu a farmacie. V agentuře se zároveň specializovala na poradenství v oblasti issue managementu a působila jako konzultantka pro HR marketing. Předtím působila v komunikační agentuře Grayling.

V rámci skupiny Bohemia Energy bude zodpovídat za externí i interní komunikaci a oblast CSR.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama