reklama
reklama
28. 5. 2017 | poslední aktualizace: 28. 5. 2017  14:05

Jakub Šebesta povede divizi Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika

Společnost Porsche Česká republika, importér automobilů značek Volkswagen, Audi, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy jmenovala Jakuba Šebestu novým vedoucím divize Volkswagen Užitkové vozy.
-rkp
Jakub Šebesta,vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika
Jakub Šebesta,vedoucí divize Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika
autor: JAKUB JOACHIM

Jakub Šebesta (39) se ujme vedení největšího importéra užitkových vozů do ČR s platností od 1. června 2017. Ve funkci vystřídá Jana Procházku.

Ve společnosti Porsche Česká republika pracuje od roku 2011, naposledy jako koordinátor produktového marketingu. Před svým příchodem k importérovi koncernových vozů byl pět let výkonným ředitelem společnosti SUZAMOTO, jednoho z předních prodejců motocyklů na českém trhu.

Přicházím do nové funkce v mimořádně zajímavé ale také náročné době, kdy uvádíme na trh nový Crafter,“ řekl Jakub Šebesta. „To je skutečná výzva a současně příležitost, protože s Crafterem chceme naše postavení zásadně posílit v segmentu, kde jsme zatím nebyli dostatečně zastoupeni. Kromě nově vyvinutého vozu oceněného mezinárodním titulem Van of the Year 2017 se můžu spolehnout na velmi zkušený tým importéra i motivovanou prodejní síť. Věřím, že Crafter začne psát další úspěšnou kapitolu historie značky Volkswagen Užitkové vozy.“

„Jsme se jisti, že v Jakubovi Šebestovi získává značka Volkswagen Užitkové vozy zkušeného odborníka, který má rozsáhlé know-how nejen na úrovni dovozce, ale také prodeje koncovému zákazníkovi, a díky tomu výrazně přispěje k dalšímu růstu jedničky českého trhu v užitkových vozech,“ uvedli jednatelé Porsche Česká republika Vratislav Strašil a Franz Pommer.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama