reklama
reklama
29. 5. 2017 | poslední aktualizace: 29. 5. 2017  07:15

Kateřina Peštuková posílila obchodní tým společnosti Lundegaard

Společnosti Lundegaard oznámila, že do jejího rostoucího obchodního týmu nastoupila na pozici Key Account Manager pro vybrané klíčové zákazníky Kateřina Peštuková.
-rkp
Čtěte více o: personálie | manažer | obchod
Kateřina Peštuková, Key Account Manager společnosti Lundegaard
Kateřina Peštuková, Key Account Manager společnosti Lundegaard
autor: archiv

Kateřina Peštuková přes čtyři roky rozvíjela byznys s klíčovými obchodními partnery ve společnosti T-Mobile. Na své další sedmileté pracovní turné se vydala do konkurenčních vod FMCG. V rámci firmy Energizer a také později v její oddělené skupině Edgewell Personal Care se posunula na regionální pozici, kde měla na starosti obchodní rozvoj privátních značek ve střední a východní Evropě.

Do Lundegaardu přináším své zkušenosti s vedením obchodu ve velkých korporacích na mezinárodní úrovni,“ říká Kateřina Peštuková a dodává: „Těším se na práci v dynamickém IT oboru a na to, že se budu podílet na dalším růstu Lundegaardu.“

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou a úspěšně dokončila MBA program na univerzitě DePaul Kellstadt Graduate School of Business.

Mimo své pracovní nasazení ráda sportuje. Spíše preferuje „chodící“ golf, samozřejmě s dobrou partou lidí. Ve volném čase si také ráda ušije něco na sebe, čistě pro obdiv kolegyň.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama