reklama
reklama
25. 5. 2017 | poslední aktualizace: 25. 5. 2017  10:21

Petr Hadrava ředitelem interního auditu Sberbank CZ

V čele interního auditu Sberbank CZ stojí od května Petr Hadrava, odborník s mezinárodními zkušenostmi z finančního sektoru a poradenství.
-rkp
Čtěte více o: personálie | bankovnictví | banka | audit | Sberbank
Petr Hadrava, ředitel interního auditu Sberbank CZ
Petr Hadrava, ředitel interního auditu Sberbank CZ
autor: archiv

Petr Hadrava (37) ve Sberbank CZ od května zastává funkci Head of internal audit a společně se svým týmem se bude intenzivně věnovat hodnocení a zlepšování účinnosti systému řízení rizik, řídících a kontrolních procesů a řízení a správy banky.

Petr Hadrava má nejen mezinárodní profesní zkušenosti, ale především je certifikovaným interním auditorem, auditorem informačních systému a navíc také certifikovaným účetním. Posledních šest let pracoval v MetLife Europe jako Internal audit manager pro západní a střední Evropu, současně byl pro celou skupinu MetLife ceslosvětovým garantem auditního přístupu v oblasti prevence a detekce podvodů. Předchozí praxi získal v KPMG Czech Republic, dva roky působil také v KPMG Auckland jako externí auditor finančních institucí.

Je členem Rady Českého institutu interních auditorů, kde také působí jako lektor přípravných kurzů na složení zkoušek CIA.

Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, Fakulty financí a účetnictví.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama