reklama
reklama
16. 5. 2017 | poslední aktualizace: 16. 5. 2017  15:25

Marco Castiglioni a Radim Pařík řídí společnosti ve finanční skupině Delta Capital

Security Ident Group (SIG) i německá tiskárna SSP IDENT GmbH, z finanční skupiny Delta Capital, česko-německého podnikatele Michaela Brody, mají nové šéfy. Novým šéfem SSP IDENT GmbH, jednoho z předních center vysoce bezpečnostního tisku v Německu, je Marco Castiglioni, bývalý ředitel bezpečnostní Tiskárny Radeče ve Slovinsku. Novým šéfem SIG, jehož součásti je i SSP IDENT GmbH, je současný šéf investiční skupiny Delta Capital, Radim Pařík, bývalý dlouholetý místopředseda představenstva společnosti Kaufland Polska Markety.
-rkp
Marco Castiglioni a Radim Pařík řídí společnosti ve finanční skupině Delta Capital
Marco Castiglioni a Radim Pařík řídí společnosti ve finanční skupině Delta Capital
autor: Hynek Glos

Marco Castiglioni (46) má více než 20 let mezinárodních zkušeností v oblasti tiskařského a papírenského průmyslu. Do roku 2012 zastával manažerské pozice v těchto oblastech v Německu a Itálii. Od roku 2012 do 2014 působil jako ředitel v Obeikan Investment Group v Saudské Arábii, kde vedl 400 zaměstnanců, s obratem 50 mil. Euro. V letech 2014-2017 byl výkonným ředitelem skupiny Radeče Papir Nova a Muflon ve Slovinsku, se 270 zaměstnanci a obratem 30 mil. Euro. Držel dohled nad vývojem produktů, řízením projektů, optimalizací procesů a zefektivnění výkonů. Se silným manažerským zázemím realizoval klíčové projekty v oblasti řízení změn a strategického rozvoje, vedl nespočet seminářů pro školení vedoucích pracovníků, řízení a kvality. Jeho hlavní fokus zájmu je zlepšování obchodních procesů a řízení obratu.

Vystudoval Vysokou školu aplikovaných věd v Hamburku s magisterským titulem v oblasti řízení podniků a průmyslových inženýrství.

Mezi jeho koníčky patří lyžování, plachtění, fitness a četba.

„Security Ident Group dnes patří mezi nejinovativnější skupinu v oboru zabezpečených dokumentů se zaměřením na inovace a technologie, které umožní jejich plnou digitalizaci. Být platným členem takto inovativní skupiny, která má jasnou vizi je výzva. Své úkoly vidím v optimalizaci procesů, snížení nákladů a výraznou podporou prodejních a odbytových aktivit, abychom do konce roku signifikantně zvýšili obrat a zisk." uvádí Marco Castiglioni, nový šéf SSP IDENT GmbH a člen představenstva SIG.

„Marco je velmi zkušený manažer, který v minulosti mnohokrát prokázal, že rozumí papírenskému byznysu a současně svým moderním a inovativním myšlením přesně zapadá do finanční skupiny Delta Capital. Jeho úkolem bude zvýšení obratu a ziskovosti firmy" uvádí Radim Pařík, CEO mateřské Delta Capital a nově šéf SIG a dodává „Marco Castiglioni byl současně jmenován i členem představenstva SIG, která patří do skupiny DC“.

 

Radim Pařík (37) je CEO Delta Capital. Dříve pracoval jako místopředseda představenstva společnosti Kaufland Polska Markety. V maloobchodě působil 14 let. V průběhu posledních 8 letech vedl strategii expanze společnosti Kaufland v České a Slovenské republice, kde dohlížel na investice ve výši 700 milionů € (19mld. Kč). V posledních letech byl zodpovědný za růst a strategii rozvoje v Polsku (2,2 miliardy € - více než 61mld. Kč), 202 prodejen a 18.000 zaměstnanců. Má dlouholeté zkušenosti s prodejem, logistikou, expanzí, výstavbou, property managementem, technickým nákupem, restrukturalizacemi a rozvojem zaměstnanců. 

Je absolventem The Nottingham Trent University ve Velké Británii. Hovoří česky, německy, anglicky, polsky a znakovým jazykem.

Mezi jeho záliby patří karate, basketbal, squash, vaření a cestování.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama