reklama
reklama
12. 5. 2017 | poslední aktualizace: 12. 5. 2017  07:36

Daniela Trojanová marketingovou a PR manažerkou Copy General

Tiskařská společnost Copy General posílila o novou marketingovou a PR manažerku. Je jí Daniela Trojanová, která dříve pracovala pro PR agenturu Cook Communications, kde měla na starosti klienty jako Braun, BodyBody, adidas, Columbia nebo Sorel. V Copy General se bude podílet na tvorbě marketingových kampaní v oblasti retailu a pro B2B segment.
-rkp
Daniela Trojanová, marketingová a PR manažerka Copy General
Daniela Trojanová, marketingová a PR manažerka Copy General
autor: archiv

Daniela Trojanová bude mít v Copy General dvojí agendu - marketing a PR. Mimo to se bude věnovat také HR marketingu a interním kampaním dovnitř firmy. Daniela Trojanová má letité zkušenosti, v Cook Communications na pozici account manažerky zajišťovala pro své klienty kompletní PR servis včetně překladů a produkce eventů k launchování nových produktů.

„Po 25 letech působení se Copy General dostala do pozice inovátora tiskové a digitální komunikace. Mým cílem je to veřejnosti ukázat a posílit i posunout vnímání značky "o stránku napřed", jak je tomu nejen v našem sloganu, ale také ve službách a přístupu, který zákazníkům nabízíme,”říká Daniela Trojanová, nová marketingová a PR manažerka Copy General.

Ve volném čase ráda běhá a tančí, v zimě jezdí na snowboardu a lyžích. Mezi její další záliby patří focení, malířství a věnuje se i interiérovému designu. Zajímá se také o oblast vzdělávání a využívání nových a neotřelých způsobů komunikace.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama