reklama
reklama
11. 5. 2017 | poslední aktualizace: 11. 5. 2017  00:00

Nikola Foktová kreativní ředitelkou agentury Inspiro Solutions

Funkce kreativní ředitelky digitální agentury Inspiro Solutions z uskupení Kindred Group nově zastává Nikola Foktová. V agentuře poslední dva roky působila jako idea maker a social media manažer.
-rkp
Nikola Foktová, kreativní ředitelka agentury Inspiro Solutions
Nikola Foktová, kreativní ředitelka agentury Inspiro Solutions
autor: archiv

Nikola Foktová bude na novém postu v agentuře Inspiro Solutions dohlížet na kvalitu kreativních výstupů napříč všemi odděleními a přebírá část agendy CEO Martina Ježka. Samostatnou pozici kreativního ředitele agentura dosud neměla, což vychází ze silného postavení social media manažerů, kteří v rámci struktury agentury zastávají strategickou i kreativní roli. 

„Nikola prošla po nástupu do Inspira rychlým rozvojem a brzy se z ní stal idea maker, který určoval směr kreativy v řadě našich projektů i nabídek. Postupem času začala přirozeně roli kreativního lídra plnit, takže oficiální vytvoření nové pozice bylo logickým krokem. Nikola skvěle kombinuje idea-making s vizualitou využitelnou napříč platformami. To je v současné době klíčové pro komplexní kampaně spojující ATL se socialem a digitálem,“ vysvětluje Ježek.

Nikola Foktová nastoupila do Inspira v roce 2015 jako social media manager. Předtím působila jako marketingový konzultant kulturního centra Cargo Gallery a jako marketingový specialista pro prodejce automobilů Porsche Inter Auto CZ.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama