reklama
reklama
11. 5. 2017 | poslední aktualizace: 11. 5. 2017  00:30

Jana Alice Fabry koordinátorkou pro marketing a business development advokátní kanceláře DLA Piper

Mezinárodní advokátní kancelář DLA Piper jmenovala Janu Alici Fabry na pozici Marketing and Business Development koordinátor pro Českou republiku. Na pozici nastoupila po necelých čtyřech letech strávených ve společnosti ASB Group, kde se zabývala rozvíjením obchodních příležitostí společnosti a kompletní koordinací všech marketingových aktivit. Tyto kompetence bude zastávat i v DLA Piper.
-rkp
Jana Alice Fabry, koordinátorka pro marketing a business development advokátní kanceláře DLA Piper
Jana Alice Fabry, koordinátorka pro marketing a business development advokátní kanceláře DLA Piper
autor: Pavlik/Simerova

Jana Alice Fabry má bohaté zkušenosti v oblasti marketingu i obchodu. Mimo jiné zastávala pozici Head of Marketing Department v jedné pražské advokátní kanceláři. Během své profesní dráhy získala také rozsáhlé zkušenosti při vyhledávání nových obchodních kontaktů a příležitostí, organizaci akcí pro klienty i interních akcí a koordinaci aktivit externí i interní komunikace.

„Jsem velmi rád, že mohu Janu Alici uvítat v naší advokátní kanceláři. DLA Piper je rozhodnuta dále posílit své působení v regionu střední a východní Evropy a Česká republika je jejím velmi významným trhem. Je pro nás proto velice důležité, abychom dále rozvíjeli prezentaci naší kanceláře v profesní komunitě i u veřejnosti. Jana Alice přináší do našeho týmu potřebnou dávku zkušeností, které nám pomohou dosáhnout stanovených cílů pro další rozvoj DLA Piper na českém trhu,“ říká Miroslav Dubovský, Country Managing Partner DLA Piper pro Českou republiku.

Jana Alice Fabry vystudovala Literární akademii Josefa Škvoreckého (SVŠJŠ) v Praze, obor Tvůrčí psaní a dále Mediální komunikaci, kde v roce 2010 získala titul MgA.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama