reklama
reklama
3. 5. 2017 | poslední aktualizace: 3. 5. 2017  14:46

Blanka Bumbálková vede komunikaci Českého rozhlasu

Novou vedoucí Oddělení komunikace Českého rozhlasu se k 1. květnu 2017 stala Blanka Bumbálková. Je zodpovědná mimo jiné za koordinaci interní i externí komunikace, celorozhlasová mediální partnerství a korporátní projekty.
-rkp
Blanka Bumbálková, vedoucí Oddělení komunikace Českého rozhlasu
Blanka Bumbálková, vedoucí Oddělení komunikace Českého rozhlasu
autor: Khalil Baalbaki

Blanka Bumbálková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Začínala jako projektová manažerka ve vydavatelství Mediaplanet, poté pracovala jako brand manažerka divize odborného tisku vydavatelství Economia. Krátce působila v Mladé frontě, kde se starala o marketing titulů Euro a E15. Před příchodem do Českého rozhlasu se v marketingovém oddělení vydavatelství Empresa Media věnovala časopisům Týden a Instinkt.

„Věřím, že Blanka Bumbálková zúročí na postu vedoucí Oddělení komunikace jak zkušenosti z prostředí z Českého rozhlasu, tak i z privátní sféry. Jejím hlavním úkolem bude posílit především korporátní PR komunikaci a dále také koordinovat speciální projekty, které Český rozhlas chystá na letošní i příští rok,“ uvedl ředitel Komunikace a vnějších vztahů ČRo Jiří Hošna.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama