reklama
reklama
3. 5. 2017 | poslední aktualizace: 3. 5. 2017  14:30

Vladimír Hořovský marketingovým ředitelem společnosti Philips

Novým marketingovým ředitelem společnosti Philips Personal Health pro Českou a Slovenskou republiku je od prvního května 2017 Vladimír Hořovský. Na této pozici střídá Marcina Molina, který se stal generálním ředitelem společnosti Philips pro jihovýchodní Evropu.
-rkp
Vladimír Hořovský, marketingový ředitel společnosti Philips pro Českou a Slovenskou republiku
Vladimír Hořovský, marketingový ředitel společnosti Philips pro Českou a Slovenskou republiku
autor: archiv

Vladimír Hořovský v nové roli zastřešuje zároveň kategorii pánského holení pro celý region zemí střední a východní Evropy. Ve Philipsu dosud působil na pozici senior business development managera pro střední Evropu odpovědného za rozvoj kategorie péče o zuby, tedy značek Philips Sonicare a Philips Zoom.

Vladimír Hořovský působí ve společnosti Philips na různých manažerských marketingových a obchodních pozicích od roku 2011. Dříve zastával podobné role ve společnostech Pivovary Staropramen a Philip Morris.

„V oblasti spotřebního zboží se Philips v posledních letech cíleně zaměřoval na vytváření nových segmentů trhu, ať již se jednalo o IPL epilaci, sonické elektrické zubní kartáčky či parní generátory. Ve strategii uvádění inovativních výrobků a služeb a jejich budování chceme pokračovat i do budoucna. Zaměřovat se budeme především na oblasti, které zlepšují zdraví a přispívají ke zdravějšímu životnímu stylu,“ říká Vladimír Hořovský.

Vystudoval mezinárodní vztahy na Karlově univerzitě, absolvoval studijní stáže v Mnichově, Düsseldorfu, Kostnici a na americké Georgetown University.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama