reklama
reklama
28. 4. 2017 | poslední aktualizace: 28. 4. 2017  14:15

Robert Škrabánek finančním ředitelem společnosti Hamé

Společnost Hamé, přední česká potravinářská firma zabývající se výrobou trvanlivých i chlazených potravin, oznámila posílení svého vedení. Novým finančním ředitelem společnosti se stal Robert Škrabánek. Převzal tak odpovědnost za kompletní finanční řízení, controlling a IT celé skupiny Hamé.
-rkp
Robert Škrabánek, finanční ředitel společnosti Hamé
Robert Škrabánek, finanční ředitel společnosti Hamé
autor: archiv

Robert Škrabánek (44) má přes 20 let zkušeností z různých finančních pozic včetně mezinárodních korporací. Působil mimo jiné v Plzeňském Prazdroji, DS Smith Packaging či společnosti Smurfit Kappa.

Práce v Hamé mě lákala, má zajímavý příběh. Je to tradiční česká firma se silnými značkami, která byla vybudována odspodu ze skromných základů na Slovácku a díky šikovnosti jejích pracovníků se z ní postupně stala velká potravinářská skupina evropského významu,“ vysvětluje Robert Škrabánek.

Jako nový CFO skupiny Hamé se chce zaměřit zejména na finanční výkonnost jednotlivých závodů a také ziskovost výrobkového portfolia.

Ekonomii vystudoval na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava.

Robert Škrabánek je ženatý a má 2 děti. Mezi jeho koníčky patří hudba – založil i vlastní hudební skupinu. Velmi rád sportuje a jako rodák ze Vsetína miluje hokej.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama