reklama
reklama
28. 4. 2017 | poslední aktualizace: 28. 4. 2017  12:55

Stanislava Šremrová marketingovou ředitelkou společnosti LEO Express

Novou global marketingovou ředitelkou společnosti LEO Express je Stanislava Šremrová. Na starosti bude mít vytváření a implementaci marketingových strategií a marketingové koncepce pro všechny regiony, kde LEO Express působí - kromě České republiky tedy Slovenska, Německa, Rakouska, Polska a Ukrajiny.
-rkp
Stanislava Šremrová, marketingová ředitelka společnosti LEO Express
Stanislava Šremrová, marketingová ředitelka společnosti LEO Express
autor: archiv

Stanislava Šremrová bude mít zaúkol budování povědomí o všech produktech v rámci jednotné komunikace LEO Express, a to na všech trzích společnosti.

Do LEO Express přichází po několikaletém působení ve švýcarské centrále společnosti L’OCCITANE EN PROVENCE, kde pracovala jako marketingová koordinátorka pro nové trhy se zaměřením na budování brandu (JAR a skandinávské země). Předtím působila v pražské pobočce L’OCCITANE Central Europe a v konzultační firmě Profit Booster.

„Portfolio našich služeb je široké – od vlakových a autobusových linek po door2door služby jako odvoz domů nebo e-koloběžky, rychle expandujeme na nové trhy, konsistentní adresná komunikace je proto klíčová,“ říká Šremrová a zároveň vysvětluje, co ji na práci pro LEO Express upoutalo: „Veřejná doprava je jedno z nejdynamičtějších odvětví, našimi produkty měníme vztah cestujících k veřejné dopravě.“

Práce pro dopravce jako je LEO Express má stále start-upovou dravost, rychlost a zvídavost. Stanislava se dokáže rychle zorientovat na nových trzích a respektovat specifika jednotlivých regionů,“ doplňuje CEO Peter Köhler.

Vystudovala VŠE, obory Mezinárodní obchod a Komerční komunikace, mluví anglicky a francouzsky.

Její oblíbenou aktivitou je, samozřejmě, cestování.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama