reklama
reklama
24. 4. 2017 | poslední aktualizace: 24. 4. 2017  08:56

Jiří Lejnar rozšířil představenstvo Chytrého Honzy

Jiří Lejnar rozšířil představenstvo Chytrého Honzy a stal se tak jeho třetím členem. Zaměří se na vedení obchodu jako celku, především řízení distribuce, a bude hledat a rozvíjet synergie mezi jednotlivými prodejními kanály.
-rkp
Jiří Lejnar, člen představenstva Chytrého Honzy
Jiří Lejnar, člen představenstva Chytrého Honzy
autor: archiv

Jiří Lejnar působí v Modré pyramidě více než 13 let. Začínal v roce 2003 jako oblastní vedoucí na pobočce a v roce 2008 se stal ředitelem sítě Hypocenter, která za rok 2016 uzavřela úvěry o objemu více než 7 miliard korun. V roce 2010 založil RSH - realitní společnost, kde je od roku 2015 také předsedou představenstva, a která loni prodala přes 1200 nemovitostí.

“Nastal okamžik na obou stranách využít toho, co jsme se za ty roky naučili. Pro všechny to znamená nejen nové zdroje, ale také nové příležitosti. A především získá náš klient. To rozhodlo,” vysvětluje Jiří Lejnar.

Cílem vstupu Jiřího Lejnara do představenstva Chytrého Honzy je zisk dvacetiprocentního podílu na trhu a tedy zajištění každého pátého hypotečního úvěru.

"Jiří má rozsáhlé zkušenosti s řízením obchodní sítě a obrovský tah na branku. Pro vedení firmy, která se stává lídrem trhu, je to ta nejlepší kombinace,"říká Jiří Paták, výkonný ředitel Chytrého Honzy.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama