reklama
reklama
20. 4. 2017 | poslední aktualizace: 20. 4. 2017  08:57

David Lawn a Jakub Gajdoš nastupují do poradenské společnosti Savills

Společnost Savills, patřící mezi významné hráče v poradenství v oblasti komerčních realit, oznámila významné posílení svého českého týmu. David Lawn nastupuje jako šéf stavebního a projektového poradenství a Jakub Gajdoš se stává prvním členem investičního týmu v pražské kanceláři poradenské společnosti Savills.
-rkp
David Lawn a Jakub Gajdoš, poradenská společnost Savills
David Lawn a Jakub Gajdoš, poradenská společnost Savills
autor: archiv

David Lawn (54) má bohatou realitní praxi díky předchozímu působení na vedoucích pozicích na projektech ve střední Evropě. Byl ředitelem rozvoje v české pobočce Doughty Hanson Real Estate, v rámci společnosti Pinnacle CEE se podílel na tvorbě logistického portfolia ve střední a východní Evropě a v Discovery Group vedl počáteční koncepci a plánování rozvoje Nákladového nádraží Žižkov. Předtím byl výkonným ředitelem české pobočky Gleeds. V Praze žije od roku 1992 a mluví plynně česky.

Od roku 2009 působí jako nezávislý stavební konzultant, manažer stavebních projektů a poskytovatel technických služeb due diligence.

David Lawn je absolventem stavebního inženýrství a na Open University Business School získal titul MBA. Je take mezinárodním auditorem BREEAM.

 

Jakub Gajdoš (26) nastupuje jako seniorní investiční analytik. Je prvním zakládajícím členem investičního oddělení v české kanceláři Savills. V brzké době se očekává příchod dalších dvou lidí na velmi seniorní úrovni. 

Jakub Gajdoš přichází ze společnosti JLL (2012 - 2017). Zde se v uplynulých pěti letech podílel na transakcích v hodnotě 3 miliard euro a to včetně nedávného prodeje Olympie Brno a byznys centra Florentinum v Praze.

Jakub Gajdoš vystudoval Vysokou školu finanční a správní v Praze, kterou absolvoval s titulem inženýr v oboru Finance. Jakub mluví plynně anglicky.

 

 

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama