reklama
reklama
20. 4. 2017 | poslední aktualizace: 20. 4. 2017  08:35

Jaroslav Kunzl generálním sekretářem České jezdecké federace

Výkonný výbor České jezdecké federace jmenoval na svém dubnovém zasedání nového generálního sekretáře Jaroslava Kunzla, který se ihned po jmenování ujal své funkce.
-rkp
Čtěte více o: personálie | sport | dostihy | federace
Jaroslav Kunzl, generální sekretář České jezdecké federace
Jaroslav Kunzl, generální sekretář České jezdecké federace
autor: archiv

Jaroslav Kunzl má více než dvacetileté zkušenosti s chodem sportovního svazu, jak z pohledu funkcionáře, tak i jednatele servisní organizace. Toto prostředí zná i z pohledu ředitele sportovního resortu. Mnoho let působil ve vedení České golfové federace, má zkušenosti s plánováním a realizací projektů. Byl také zodpovědný za komplexní řízení golfového resortu. Zkušenosti má také z oblasti finančního sektoru, kde zastával řadu vysokých manažerských pozic.

„Jsme potěšeni, že na pozici nového generálního sekretáře přichází velice zkušený odborník, který se díky svým rozsáhlým manažerským i právním zkušenostem určitě stane nepostradatelným partnerem pro naše členy, sponzory i externí spolupracovníky. Věřím, že jeho znalosti přispějí k dalšímu rozvoji jezdeckého sportu v České republice,“ uvedla tisková mluvčí České jezdecké federace Markéta Šveňková.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama