reklama
reklama
18. 4. 2017 | poslední aktualizace: 20. 5. 2017  12:09

David Zábrž posílí tým internetové platformy Busyman

Jak roste startupová scéna v Čechách, tak se rozrůstá i tým internetové platformy Busyman, který je důležitou spojkou mezi investory a startupisty. Na manažerské řízení a rozvoj klíčových projektů se zaměří David Zábrž, který má na kontě úspěšný start-up MůjZnámý.cz.
-rkp
Čtěte více o: personálie | start-up | internet | platforma
David Zábrž, tým internetové platformy Busyman
David Zábrž, tým internetové platformy Busyman
autor: archiv

David Zábrž, absolvent Univerzity Jana Amose Komenského v Praze, obor Řízení lidských zdrojů, déle než 2 roky pracoval jako Project Manager v obchodní sekci v distribuční společnosti CZ PRESS. Poté rok pokračoval jako Account Manager ve společnosti Global Blue, kde se rozhodl pro založení vlastního businessu MůjZnámý.cz zprostředkovávající seriózní doprovody na společenské akce. Nyní posílil tým startupového akcelerátoru Busyman, kde bude mít na starosti manažerské řízení a rozvoj klíčových projektů.

„David se stane CEO našich projektů FairPlayAuto.cz a Rosario.cz. Zároveň se bude podílet na rozvoji systému projektového managementu u Busymana, pomůže nám vybírat ty nejlepší nápady do portfolia a poskytne jejich tvůrcům potřebnou asistenci a kontrolu. David má bohaté zkušenosti a my věříme, že má začínajícím podnikatelům co nabídnout,“ komentuje Zábržův nástup zakladatel Busymana Filip Major.

Rosario.cz momentálně procházejí velkým upgradem a brzy se na světlo světa podívá verze 2.0, s čímž pomůže právě David Zábrž. Spuštění je plánováno v první polovině roku 2017.

FairPlayAuto.cz, další projekt, o který se David stará, zprostředkovává přímý prodej aut a má našlápnuto k další expanzi na trhu zprostředkování prodeje ojetin mezi lidmi bez autobazarů.

„Platforma Busyman je mi sympatická svým přístupem, kdy pomáhá realizovat nápady ‚z ulice‘ a kromě zprostředkování investic poskytuje startupistům i cenné rady do začátku. Jsem rád, že budu moci být jak u rozvoje stávajících projektů, tak u zrodu těch nových.,“ komentuje svůj příchod do Busymana David Zábrž.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama