reklama
reklama
11. 4. 2017 | poslední aktualizace: 13. 4. 2017  10:37

Branislav Marko a Borislav Ivanov na manažerských postech v agentuře MEC

Česká pobočka mediální agentury MEC oznámila nástup dvou nových manažerů. Ředitelem strategického plánování se stal Branislav Marko, do managementu přibude také šéf týmu pro klienta Vodafone Borislav Ivanov.
-rkp
Čtěte více o: personálie | agentura
Branislav Marko (vlevo) a Borislav Ivanov, MEC Czech
Branislav Marko (vlevo) a Borislav Ivanov, MEC Czech
autor: MEC Czech

Branislav Marko podléhá Danielu Živicovi, chairmanovi MEC pro Českou a Slovenskou republiku.

„Braňo je pro nás klíčový partner při tvorbě strategií již delší dobu. Se značkou MEC je Braňo spojen více než 12 let, a to svým působením v MEC Slovensko, největší síťové mediální a digitální agentuře na Slovensku. Od dubna 2017 je jeho záběr rozšířen o český trh,“ uvedl výkonný ředitel Ondřej Šimůnek.

Absolvent studia psychologie nasbíral řadu zkušeností v sektorech FMCG, retailu, automobilového průmyslu, technologií i financí. Vyzkoušel si pozice v klientském servisu, plánování i mezinárodní koordinaci.

 

Borislav Ivanov, dosavadní specialista na brand management úvěrových a penzijních produktů v České spořitelně, se ujal vedení týmu Vodafone.

„Velmi silná digitální, datová a zároveň kreativní profilace je to, co nás jako agenturu posouvá dopředu,“ naznačuje úkoly pro Ivanova jeho nadřízený Ondřej Šimůnek.

Absolvent podnikové ekonomiky na VŠE pracuje v reklamní branži přes deset let, na agenturní i klientské straně. Pracoval mimo jiné ve společnostech OMD nebo Universal McCann.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama