reklama
reklama
13. 4. 2017 | poslední aktualizace: 13. 4. 2017  08:47

Katarina Wojtusiak posílila vedení společnosti CBRE

Společnost CBRE, nabízející služby v oblasti komerčních realitních služeb, oznámila, že se Katarina Wojtusiak, Head of Advisory & Transaction - Office, stala pro rok 2017 členem vedení společnosti CBRE v České republice.
-rkp
Čtěte více o: personálie | nemovitosti | realitní trh | CBRE
Katarina Wojtusiak, Head of Advisory & Transaction – Office a členka vedení společnosti CBRE v České republice
Katarina Wojtusiak, Head of Advisory & Transaction – Office a členka vedení společnosti CBRE v České republice
autor: archiv

Katarina Wojtusiak je velmi respektovaným realitním odborníkem na českém trhu s více než dvacetiletou odbornou praxí v různých segmentech odvětví nemovitostí.

V současné době řídí úspěšný a rostoucí patnácti členný tým, který pod jejím vedením realizoval v loňském roce pronájem cca 100 tis. m2 kanceláří v Praze a dosáhl, z pohledu celkové pronajaté plochy v roce 2016, pozice lídra na trhu. Od roku 2011 je členkou Royal Institution of Chartered Surveyors.

“S velkým potěšením oznamuji, že se Katarina Wojtusiak stala součástí managementu naší společnosti. V rámci strategie CBRE chceme mít zahrnuté jak různorodé názory, tak i zkušenosti. Katarina přináší obojí a tím posílí naše vedení i rozhodovací proces, proto se těším na její přínos v tomto roce,řekl Richard Curran, Managing Director společnosti CBRE.

Autoři: -rkp
reklama
Zobrazit náhled
Zbývá 1000 znaků
Článek neobsahuje komentáře.
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
Newsletter  
reklama
reklama
reklama