reklama
reklama
7. 4. 2017 | poslední aktualizace: 7. 4. 2017  06:30

Jan Sůra partnerem advokátní kanceláře CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ jmenovala nového partnera. Stal se jím advokát Jan Sůra, který zároveň řídí jeden z odborných týmů kanceláře. Jan Sůra se dosud specializoval na oblast bankovnictví a další regulovaná odvětví. V nové pozici se bude věnovat strategickému rozvoji produktu kanceláře a portfolia jejích služeb.
-rkp
Jan Sůra, partner advokátní kanceláře CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ
Jan Sůra, partner advokátní kanceláře CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ
autor: archiv

Jan Sůra (30) nastoupil do kanceláře CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ již během svých studií na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Na začátku letošního roku byl oceněn v rámci soutěže Právník roku, kde uspěl v kategorii Talent roku se svou odbornou prací věnovanou výzvám advokacie 21. století.

Jan je svěřenými klienty vysoce hodnocen pro svou schopnost nalézat nové a komplexní postupy řešení problémů. A to včetně jejich vhodné komunikace navenek vůči veřejnosti,“ říká společník kanceláře Jaromír Císař. „Jeho rolí v kanceláři bude nyní inovativní uchopení a zpracovávání stěžejních právních témat, vývoj nových produktů a péče o některé strategické klienty kanceláře,“ dodává.

 

Advokátní kancelář CÍSAŘ, ČEŠKA, SMUTNÝ patří s více než sedmdesátičlenným týmem spolupracovníků mezi největší české advokátní kanceláře. V letech 2013, 2014, 2015 a 2016 byla oceněna titulem Právnická firma roku v kategorii Pro bono a společenské odpovědnosti. Kancelář je zakladatelem a hlavním korporátním mecenášem BOHEMIAN HERITAGE FUND, nadačního fondu podporujícího rozvoj českého kulturního dědictví. Úzce spolupracuje s Česko-izraelskou smíšenou obchodní komorou a dalšími významnými organizacemi.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama