reklama
reklama
6. 4. 2017 | poslední aktualizace: 6. 4. 2017  11:31

Ninoslav Vidovič ředitelem obchodního oddělení hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town

Hotely Hilton Prague a Hilton Prague Old Town oznámily jmenování Ninoslava Vidoviče novým ředitelem obchodního oddělení pro oba pražské hotely Hilton. Bude se soustředit na podporu růstu tržeb pražských hotelů Hilton s cílem přilákat nejprestižnější konference a kongresy.
-rkp
Ninoslav Vidovič, ředitel obchodního oddělení hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town
Ninoslav Vidovič, ředitel obchodního oddělení hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town
autor: archiv

Ninoslav Vidovič (43), původem z Chorvatska, vystudoval historii umění a muzeologii na univerzitě v Záhřebu a získal magisterský titul v oboru v řízení a vedení ve službách na Rochester Institute of Technology v USA.

Během své kariéry v zahraničí nasbíral celou řadu zkušeností.  Vedl obchodní oddělení s týmy profesionálů v oblasti obchodu a marketingu největších hotelových společností v Chorvatsku a Slovinsku, a to na regionální úrovni pro jihovýchodní Evropu. Během dvou let svého pobytu na Dálném východě tam vybudoval obchodní zastoupení vedoucí chorvatské cestovní kanceláře Kompas.

Ve své nové roli se bude soustředit především na podporu růstu tržeb pražských hotelů Hilton s cílem přilákat nejprestižnější konference a kongresy na trhu, stejně tak jako na budování dlouhotrvajících vztahů s klíčovými hráči v oblasti cestovního ruchu, ať už v České republice či zahraničí.

Ninoslav mluví plynule chorvatsky, česky, anglicky, řecky, rusky, německy a italsky.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama