reklama
reklama
22. 3. 2017 | poslední aktualizace: 22. 3. 2017  14:33

Radim Pařík vede finanční skupinu Delta Capital

Novým šéfem investiční skupiny Delta Capital bude od 24. března 2017 Radim Pařík, dlouholetý místopředseda představenstva společnosti Kaufland Polska Markety. Přichází z maloobchodu, kde působil 14 let s odpovědností za prodej, logistiku, expanzi a strategii růstu.
-rkp
Radim Pařík, CEO Delta Capital
Radim Pařík, CEO Delta Capital
autor: Hynek Glos

Radim Pařík (37) je bývalým místopředsedou představenstva společnosti Kaufland Polska Markety. V maloobchodě působil 14 let. V průběhu posledních 8 letech vedl strategii expanze společnosti Kaufland v České a Slovenské republice, kde dohlížel na investice ve výši 700 milionů € (19mld. Kč). V posledních letech byl zodpovědný za růst a strategii rozvoje v Polsku (2,2 miliardy € - více než 61mld. Kč), 202 prodejen a 18.000 zaměstnanců. Má dlouholeté zkušenosti s prodejem, logistikou, expanzí, výstavbou, property managementem, technickým nákupem, restrukturalizacemi a rozvojem zaměstnanců.

"Příchodem Radima Paříka do Delta Capital získáváme špičkového manažera jedné z největších a nejziskovějších maloobchodních společností na Evropském trhu, světové dvojky“ uvádí Michael Broda, majitel Delta Capital a dodává „Za Radimem Paříkem stojí úspěšná, 14ti letá, kariéra v německých maloobchodních skupinách, jako jsou Tengelmann či Schwarz. Pan Pařík bude odpovědný za prorůstovou strategii celé skupiny ve více než 80 zemích světa kde působíme. Osobně se na spolupráci velmi těším.“

"Delta Capital patří dnes mezi nejvýznamnější investiční skupiny, protože vždy dokázala dát minulosti budoucnost prostřednictvím vize, nadšení a tvrdé práce. Stát v čele skupiny, která chce měnit, je skvělá příležitost spoluvytvářet budoucnost." uvádí Radim Pařík, nový CEO Delta Capital.

Je absolventem The Nottingham Trent University ve Velké Británii. Hovoří česky, německy, anglicky, polsky a znakovým jazykem.

Mezi jeho záliby patří karate, basketbal, squash, vaření a cestování.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama