reklama
reklama
22. 3. 2017 | poslední aktualizace: 22. 3. 2017  13:59

Alena Vlachová a Maria Zielińska posilují hotelový tým Cushman & Wakefield

Řady středoevropského hotelového týmu Cushman & Wakefield, který své poradenství v oblasti hotelových investic, developmentu a oceňování poskytuje lokálně, rozšiřují Maria Zielińska a Alena Vlachová. Středoevropský tým vede David Nath.
-rkp
Alena Vlachová a Maria Zielińska, hotelový tým Cushman & Wakefield
Alena Vlachová a Maria Zielińska, hotelový tým Cushman & Wakefield
autor: archiv

Alena Vlachová nastupuje do pražské kanceláře Cushman & Wakefield jako analytička. Bude se soustředit na oceňování a poradenství v oblasti investic do hotelových nemovitostí v regionu střední a východní Evropy.

Alena Vlachová dříve působila ve společnosti Deloitte jako konzultantka v oddělení převodních cen, podílela se zde také na projektech oceňování nemovitostí.

Vystudovala mezinárodní obchod a oceňování podniků a nemovitostí na Vysoké škole ekonomické v Praze.

Ve volném čase vyučuje tenis, zajímá se o literaturu a ráda cestuje.

 

Maria Zielińska nastupuje do varšavské kanceláře na pozici senior analytičky. Zaměří se na investiční poradenství a rozvoj obchodu.

Maria Zielińska přichází do Cushman & Wakefield ze společnosti Horwath HTL, kde působila jako analytička. Předtím se věnovala správě nemovitostí v mezinárodním hotelovém řetězci Accor Hotels.

Vystudovala management a mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické ve Varšavě (SGH).

Ráda cestuje, sportuje a zajímá se o mezinárodní obchodní vztahy.

„V době nevídaného ruchu na poli investic do hotelových nemovitostí dále posilujeme dominantní pozici našeho středoevropského týmu, abychom mohli i nadále poskytovat poradenství s detailní znalostí místního trhu rostoucímu počtu investorů. Rozšiřování týmu do této strategie přirozeně zapadá,“ říká David Nath, vedoucí hotelového týmu pro střední a východní Evropu.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama