reklama
reklama
21. 3. 2017 | poslední aktualizace: 21. 3. 2017  15:02

Kamila Kudličková ředitelkou odboru lidských zdrojů ve skupině Falck

Novou ředitelkou odboru lidských zdrojů ve skupině Falck na Slovensku je od 15. března 2017 Kamila Kudličková. Do skupiny přichází ze Slovenské spořitelny. Bohaté manažerské zkušenosti získala během působení na slovenském i českém trhu. Na nové pozici bude zodpovědná nejen za Slovensko, ale i Českou republiku a Rumunsko.
-rkp
Kamila Kudličková, ředitelka odboru lidských zdrojů ve skupině Falck
Kamila Kudličková, ředitelka odboru lidských zdrojů ve skupině Falck
autor: archiv

Kamila Kudličková, vystudovaná ekonomka, působila dlouhá léta v bankovním sektoru, primárně v oblasti retailového prodeje. Pracovala například pro UniCredit Bank (ČR) či GE Capital Bank (ČR).

V pozici ředitelky odboru lidských zdrojů nahradila Valerii Renčíkovou, která zůstává ve skupině Falck a společně s novou ředitelkou se bude podílet na řízení odboru lidských zdrojů z pozice vedoucí oddělení personalistiky a mezd.

„Skupina Falck na trhu vždy představovala vysokou úroveň služeb a ve sféře zdravotnictví více než kdekoli jinde hraje významnou roli lidský faktor. Jsem proto hrdá, že se budu moci aktivně podílet na této pro skupinu důležité části, práci s lidmi. Věřím, že mé pracovní zkušenosti, jakož i podpora celého týmu a kolegů, umožní našim zaměstnancům ještě zvýšit kvalitu jejich práce a v konečném důsledku odmění našich klientů," řekla Kamila Kudličková.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama