reklama
reklama
17. 3. 2017 | poslední aktualizace: 17. 3. 2017  08:00

Aleš Černý, Martin Pavlík a Lukáš Marek posilují finanční on-line službu Zonky

Online finanční služba Zonky, kde lidé půjčují lidem, roste a nabírá další zkušené posily. Aleš Černý přišel z poradenské společnosti Ernst&Young a stal se novým šéfem týmu, který řídí a vyhodnocuje rizika. Martin Pavlík z Good Data přichází podpořit další rozvoj IT sytémů. A Lukáš Marek z Extra Online Media bude v Zonky zodpovídat za web a výkonnostní marketing.
-rkp
Čtěte více o: personálie | financování | finance
Aleš Černý, Martin Pavlík a Lukáš Marek, finanční on-line služba Zonky
Aleš Černý, Martin Pavlík a Lukáš Marek, finanční on-line služba Zonky
autor: archiv

Aleš Černý je zkušený Risk Manager z poradenské společnosti Ernst&Young. K práci v Zonky se dostal na setkání investorů, mezi které patřil. Zkušenosti se scoringem a scoringovými modely nasbíral i v Moneta Money Bank. V Zonky přebere celkové řízení rizik a hodnocení schopnosti kllientů splácet půjčky. Jeho úkolem bude i eliminace dalších možných rizik, jako jsou úniky dat, podvody apod. Zároveň se také osobně setkává s klienty - investory Zonky. I z vlastní zkušenosti jim radí v oblastech investic do půjček na Zonky.

Martin Pavlík, nový Product Manager Zonky, je jedním z nejžádanějších specialistů pro datovou integraci a business analytiku ve střední Evropě. Po třech letech v Good Data se rozhodl pro změnu a zamířil do Zonky. Tady je dle svých slov za celou svou kariéru zatím nejblíže ke koncovému zákazníkovi. Ve spolupráci s vývojem bude na základě potřeb klientů posouvat službu stále kupředu. Absolvent Matfyzu už při studiu nabral zkušenosti jako Software Developer v Arbes Technologies a pak také na pozici Technical Presale v IBM. V Good Data zastával pozici Product Managera pro Data Governance.

Lukáš Marek, nejnovější posila Zonky, bude zodpovědný za webové stránky Zonky.cz a výkonnostní marketing. Doposud nasbíral zkušenosti v Extra Online Media, v internetové divizi televize Prima, vydavatelství Sanoma i v CET21. Na pozici Marketing Lead and Product Manager podpoří Zonky hlavně při dalším rozvoji a zvyšování návštěvnosti webu.

 

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama