reklama
reklama
16. 3. 2017 | poslední aktualizace: 16. 3. 2017  18:30

Miroslava Zelenáková vede slovenskou pobočku cestovní agentury ASIANA

Společnost ASIANA, cestovní agentura provozující jedny z největších českých a slovenských letenkových portálů Letuška.cz a Superletuška.sk, založila pobočku na Slovensku a jmenovala tamní vedení. Novou Country Managerkou se stala Miroslava Zelenáková, která přišla z pelicantravel.com.
-rkp
Miroslava Zelenáková, Country Manager slovenské pobočky cestovní agentury ASIANA
Miroslava Zelenáková, Country Manager slovenské pobočky cestovní agentury ASIANA
autor: archiv

Miroslava Zelenáková na pozici nové Country Managerkyodpovídá za komplexní řízení prodejních aktivit společnosti ASIANA na slovenském trhu. Jejím úkolem je otevření pobočky a vybudování týmu Superletuška.sk. Kromě toho bude mít na starosti akvizici nových partnerů a hledání nových příležitostí a produktů, které na trhu chybí.

Miroslava je silným lídrem s bohatými zkušenostmi a nápady, a proto jsme rádi, že přijala naši nabídku,“ doplňuje Josef Trejbal.

Miroslava Zelenáková přišla do společnosti ASIANA z pelicantravel.com, kde pracovala od roku 2006. Kariéru završila pozicí Product Director, která spočívala v řízení šestičlenného týmu a zlepšování interních a systémových procesů.

Vystudovala politologii na Paneuropské vysoké škole, obor Produkce – management na Vysoké škole múzických umění – filmové a televizní fakultě v Bratislavě. Hovoří anglicky, dorozumí se německy a učí se ruský jazyk.

Volný čas tráví sportováním a tancem.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama