reklama
reklama
10. 3. 2017 | poslední aktualizace: 10. 3. 2017  18:36

René Harun vedoucím oddělení v Česko-německé obchodní a průmyslové komoře (ČNOPK)

Novým vedoucím oddělení Podpora odbytu a průzkum trhu v Česko-německé obchodní a průmyslové komoře (ČNOPK) a jednatelem AHK Services, dceřiné společnosti ČNOPK je René Harun.
-rkp
Čtěte více o: personálie | obchod | průmysl | Německo
René Harun, vedoucí oddělení Podpora odbytu a průzkum trhu v Česko-německé obchodní a průmyslové komoře (ČNOPK) a jednatel AHK Services
René Harun, vedoucí oddělení Podpora odbytu a průzkum trhu v Česko-německé obchodní a průmyslové komoře (ČNOPK) a jednatel AHK Services
autor: archiv

René Harun (43) pracoval jako manažer PR a vztahů s investory ve firmě Lycos Europe v Güterslohu. Především má ale dlouholeté zkušenosti s podporou německo-ruských hospodářských vztahů. Na konci 90. let vedl v Moskvě multimediální projekt společnosti Siemens a Goethe-Institutu. V letech 2002-2011 byl vedoucím členského servisu v Rusko-německé zahraniční hospodářské komoře v Moskvě a do roku 2015 působil jako delegát německého hospodářství a vedoucí pobočky Severozápad v Petrohradu. Před příchodem do Prahy řídil Íránsko-německou obchodní a průmyslovou komoru v Teheránu.

„Česko-německý zahraniční obchod běží na plné obrátky. Nyní jde o to, abychom společně s klíčovými firmami nastartovali top témata, jako je například inteligentní infrastruktura. Jsem rád, že se mohu zaměřit právě na tuto oblast. V Česku jsou pro ni vynikající podmínky, i vzhledem k postupnému zavádění průmyslu 4.0. Také se budeme věnovat vývoji nových obchodních modelů se startupy,“ říká Harun.

Vystudoval germanistiku a historii na Univerzitě Ludwiga Maximiliana v Mnichově a podnikovou ekonomiku na vysoké škole AKAD Stuttgart. Hovoří německy, anglicky, rusky a má základní znalosti češtiny.

Autoři: -rkp
reklama
reklama

Zjednodušené vyhledávání pracovních pozic

Vyhledávání připravujeme
ve spolupráci s LMC
reklama
Nejčtenější články  
reklama
reklama
reklama